info@themedya.com
0539 724 72 89

Web Yazılım

Dijital Dönüşüm Yolunda Güçlü Partneriniz. Güvenilir, yenilikçi ve tam olarak ihtiyacınıza uygun yazılım çözümleri için doğru adrestesiniz.

Image link

The Medya Ajans olarak müşterilerimize Web Yazılım hizmetleri sunmanın gururunu yaşıyoruz. Günümüzde dijital dünyada varlık göstermek ve rekabet avantajı elde etmek isteyen işletmeler için web yazılımları vazgeçilmez bir araç haline gelmiştir. Bu anlamda, işinizi bir adım öne taşıyacak, özel ihtiyaçlarınıza uygun çözümler üretiyoruz. Web site yönetim panelinden özel web site yazılımlarına, cafe & restoran yazılımlarından, rent a car, dernek, VIP transfer gibi sektörel özel yazılım çözümlerine kadar geniş bir yelpazede hizmet vermekteyiz.

İşletmeniz İçin En Uygun Web Yazılım Çözümleri

Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM), Kurumsal Kaynak Planlaması (ERP) sistemleri, ve Çağrı Merkezi Sistemi (CMS) gibi kurumsal çözümlerimizle işletmenizin her alanında verimliliği artırıyoruz. İlan ve portal siteleri geliştirerek sizleri dijital ortamda daha görünür kılmak, SMS sistemi ile müşteri iletişiminizi güçlendirmek ve butik yazılımlar ile size özel çözümler geliştirmek bizim işimiz.

Image link
Image link

Güvenilir ve Etkili Yazılım Çözümleri

Teknolojinin getirdiği yenilikleri yakından takip ederken, Yazılım alanındaki uzman kadromuz ile ödeme sistemleri yazılımından, stok takip ve satış yazılımlarına, muhasebe ve iş planlama takip yazılımlarına kadar işletmenizin ihtiyacına uygun, güvenilir ve etkili yazılım çözümleri sunuyoruz. Web Yazılım projelerimizde müşterilerimizin beklentilerini en üst düzeyde karşılayacak şekilde, kullanıcı dostu arayüzler ve optimize edilmiş iş süreçleri geliştiriyoruz.

Kısacası, The Medya Ajans olarak siz değerli işletmeler için dijital dönüşüm yolculuğunuzda güçlü bir partner olmayı hedefliyor, sizlere özel yazılım çözümleri ile işlerinizi büyütmenize yardımcı oluyoruz. Güvenilir, yenilikçi ve tam olarak ihtiyacınıza uygun yazılım çözümleri için doğru adrestesiniz.

Ücretsiz Teklif Al

Hizmetlerimiz hakkında ihtiyacınıza göre ücretsiz teklifimizi alabilirsiniz.

    Bizimle iletişime Geç
    Merhaba 👋
    Size yardımcı olabilir miyim?