info@themedya.com
0539 724 72 89

E-ticaret Çözümleri

Markanızı dünyaya açarak satışlarınızı arttırmanız için kullanıcı deneyimi doğrultusunda çözümleri üretiyoruz.

Image link

E-ticaret, günümüz dünyasında işletmeler için kaçınılmaz bir gerçek haline geldi. Fiziksel sınırları aşan bu platformlar, markaların geniş kitlelere ulaşmasını ve satışlarını artırmasını sağlıyor.

E-Ticaret Sitesi Nasıl Kurulur?

E-ticaret sitesi kurarken öncelikle bir e-ticaret platformu ve satış yapacak olduğunuz hedef kitlenin belirlenmesi önemlidir. Bu bakımdan markanıza vereceğiniz isim ve o isme ait alacağınız domain oldukça önem taşımaktadır. Zira internet üzerinden ne satacağınız seçtiğiniz zaman hedef kitlenizden bu satışa yönelik çeşitli alışverişlerde bulunacaktır. Doğru hedef kitleye belirlerseniz doğru ve devamlı satışlar yapmanız mümkündür. Satışını gerçekleştirecek olduğunuz ürün ya da hizmetin nitelikli bir ödeme sağlayıcısına bağlanması da e-ticaret sitesi kurulmasındaki adımlar içerisinde yer alır.

Image link
Image link

SEO ve İçerik Pazarlaması: Organik Büyüme

Arama motoru optimizasyonu (SEO), e-ticaret sitenizin Google gibi arama motorlarında üst sıralarda yer almasını sağlar. Kaliteli ve özgün içeriklerle desteklenen SEO çalışmaları, organik trafik kazanımını ve dolayısıyla satışları artırır.

E-Ticaret: Lokal Pazarda Güçlü Bir Adım

E-ticaret alanında hızla büyüyen bir pazar. Yerel işletmeler için online satış platformları kurarak, Kayseri’nin zengin ürün ve hizmet yelpazesini geniş kitlelere ulaştırmak mümkün.

E-Ticaret Danışmanlığı

Markamız işletmeniz ve hizmetlerinizin daha geniş kitlelere ulaşması bakımından sizlere farklı atış stratejilerinin de İçerisinde bulunduğu e-ticaret sitesi ve e-ticaret danışmanlığı sağlamaktadır. Bu noktada ihtiyaç duyduğunuz ve sormak istediğiniz hemen her şeyi profesyonel ekibimiz sayesinde tamamlamanız mümkündür.

Ödeme Sistemleri ve Güvenlik

Çeşitli ödeme seçenekleri sunmak ve güvenli bir alışveriş deneyimi sağlamak, müşteri memnuniyeti için kritik önem taşır. Güvenilir ödeme altyapıları, müşterilerin siteye olan güvenini artırır.

Dijital Dünyada İlerlemenin Yolu

E-ticaret çözümleri, işletmeler için dijital dünyada varlık göstermenin ve başarıya ulaşmanın en etkili yollarından biridir. Doğru stratejiler ve araçlarla donatılmış bir e-ticaret platformu, sürdürülebilir büyüme ve karlılık için kritik rol oynar.

E-Ticaret Sitesi ve E-Ticaret Danışmanlığı

E-ticaret sitesi danışmanlığı, online mağazacılık anlayışının yaygınlaşmaya başlamasıyla gündeme gelen hizmetlerden bir tanesi. Mağazasını dijitale taşımak isteyen markaların hemen hepsinin bir seçenek olarak tercih ettiği e-ticaret danışmanlığı konusunda nasıl hareket edeceğinizi bilmiyor olabilirsiniz. Sizin için hazırladığımız bu rehberde elektronik ticaret danışmanı tercih etmenin artı yönlerini değerIendirme şansına sahip olabileceksiniz. İşte bütün merak ettikleriniz!

E-ticaret sitesi danışmanlığı, online mağazacılık anlayışının yaygınlaşmaya başlamasıyla gündeme gelen hizmetlerden bir tanesi. Mağazasını dijitale taşımak isteyen markaların hemen hepsinin bir seçenek olarak tercih ettiği e-ticaret danışmanlığı konusunda nasıl hareket edeceğinizi bilmiyor olabilirsiniz. Sizin için hazırladığımız bu rehberde elektronik ticaret danışmanı tercih etmenin artı yönlerini değerIendirme şansına sahip olabileceksiniz. İşte bütün merak ettikleriniz!

Mağazasını dijitale taşımak isteyen markalar için e-ticaret daha fazla satış ve daha yüksek oranda kârlılık anlamına gelir. Tam da bu noktada tercih edilen e-ticaret danışmanı satışları daha yüksek sayılara ulaştırmak, tüketici beklentilerine uygun yaklaşımlar benimsemek ve e-ticaret sitesini müşteri ihtiyaçlarına uygun bir şekilde yapılandırmak adına görev alır.

Profesyonel bir çözüm olarak kabul edilen e-ticaret danışmanlığı hemen her markanın tercihi olabilir. Ancak bazı markalar için bu hizmet olmazsa olmazlardandır. Siz de aşağıdaki hedefleri benimsiyorsanız e-ticaret danışmanı desteği almayı ihmal etmemelisiniz.

Markaların hemen hepsi daha fazla satış ve daha yüksek kârlılık ister. Ancak çoğu marka bunun için nasıl hareket etmesi gerektiği konusunda kafa karışıklığı yaşar. E-ticaret danışmanı satışları arttıracak yöntemleri belirlerken tüketici analizi yaparak doğru yöntemler belirler. Bu çerçevede ürün açıklamalarının ve görsellerin optimizasyonu gibi çözümlerle daha başarılı satış rakamlarına ulaşmak mümkündür.

Satışlarınız çok iyi ve markanızın imajı da arzu ettiğiniz noktalarda olsa da Google performansı e-ticaret sitesine yakışır seviyede olmayabilmektedir. Satışları ve reklam – pazarlama bütçesini doğrudan etkileyen bu duruma yönelik en ideal çözüm e-ticaret danışmanlığı olacaktır. Çünkü e-ticaret danışmanları SEO çalışmaları çerçevesinde e-ticaret sitesinin bütün ihtiyaçlarını karşılar. Bu çerçevede hem kaliteli hem de yüksek performanslı bir yapı elde edilmektedir.

Yukarıda ifade edilen çözümlerden biri, birkaçı ya da hepsi için desteğe mi ihtiyacınız var? O halde e-ticaret danışmalığı hizmetinden faydalanmalısınız. Peki, bu hizmet için ne kadar ödemeniz gerekir? Bu sorunun net bir cevabı yoktur. Çünkü her e-ticaret sitesinin ihtiyacı farklıdır. Burada önemli olan e-ticaret sitesinin analiz edilmesi ve eksiklerin belirlenmesi sonrasında yol haritasının çıkarılmasıdır.

En doğru çözümler ve en uygun bütçeler için profesyonel hizmetlerimize başvurmaya ne dersiniz?

E-ticaret Sitesi kurarken oluşturulan satış stratejisi önem taşımaktadır. Satmak istediğiniz ürün ya da hizmetin hedef kitlesini doğru belirlemek, güvenli bir ödeme yöntemi ve kargolama süreci sağlamak gibi temel noktalara dikkat ederseniz site kurulumundan ürünlerin ya da hizmetlerin alıcılara ulaştığı sürece kadar sorunsuz bir deneyimi yaşarsınız demektir.

Ücretsiz Teklif Al

Hizmetlerimiz hakkında ihtiyacınıza göre ücretsiz teklifimizi alabilirsiniz.

    Bizimle iletişime Geç
    Merhaba 👋
    Size yardımcı olabilir miyim?