info@themedya.com
0539 724 72 89

Kayseri E-ticaret

E-ticaret sürekli büyüyen bir alan olduğundan geleneksel ticaretin yerini çoktan almaya başladı denilebilir. Öyle ki e-ticaret işlem hacimleri her yıl artıyor ve fiziki ticaretin yerini alarak hem satıcıların hem de alıcıların e-ticaret kanallarını tercih etmelerini sağlıyor. Günümüzde küçük ya da büyük ölçek fark etmeksizin tüm ürün ve hizmet satışı sağlayan markalar için e-ticarete adım atmak da büyük önem taşıyor.

Image link

Bu noktada Kayseri e-ticaret alanında profesyonel çözümler sunarak profesyonel e-ticaret sitesine sahip olmanızı sağlayan, bunun yanında mevcut e-ticaret sitenizin daha da gelişmesini sağlayan The Medya devreye giriyor! Dijital alanda ticarete başlamanız veya satışlarınızı arttırmanız için sunduğumuz e-ticaret hizmetlerinden hemen yararlanabilirsiniz!

Profesyonel E-ticaret Çözümleri

E-ticaret yapmaya başlamak istiyorum diyorsanız ilk adımınızı doğru şekilde atmaya özen göstermelisiniz. E-ticaret günümüzde ciddi rekabetin olduğu bir alandır ve bu alanda doğru adımlarla birlikte başarı sağlayabilirsiniz. Bunun için başarılı bir web sitesi, ödeme altyapılarının entegre edilmesi, arama motorlarında görünür hale gelmek gibi pek çok etmenin bir arada sunulması gerekmektedir.

Bu kapsamda da e-ticarete adım atmak için ajansımız ile iletişime geçebilirsiniz. Temel olarak dijital ortamda hizmet ya da ürünlerin müşteriye satılmasını içeren e-ticaret, dijital olarak ancak doğru teknik kurgulamalar ile başarılı olabilmektedir.

Başarılı e-ticaret sitesi kurmak için şu noktaların büyük önemi bulunur:

 • Marka kimliğini ve kurumsallığını yansıtan doğru tasarıma sahip web sitesi,
 • Ürünlerin satışının yapılması için müşteriler için sorunsuz çalışma sunan web sitesi altyapısı,
 • Kullanıcı deneyimini iyileştirmek adına günümüz gereksinimlerini karşılayan web sitesi tasarımı,
 • Web sitesinin hayata geçirilmesi sonrasında doğru SEO ayarlamaları ve optimizasyonu,
 • Ürün tanıtımı, doğru reklam pazarlaması ve hedef kitleye ulaşabilmek

Temel olarak başarılı e-ticaretin ilk adımları olarak kabul edilir. Bunun yanı sıra e-ticaretin başarılı bir şekilde sürdürülmesi ve daha geniş kesimlere ulaşması için de sonraki süreçte reklam ve SEO çalışmaları gibi eylemlerin hayata geçirilmesi ve sürdürülebilir hale getirilmesi önemlidir. Tüm bunlara bir bütün olarak bakıldığında Kayseri profesyonel dijital ajans olan The Medya ile iletişime geçebilirsiniz!

Rakiplerinizi Geride Bırakın: E-Ticaret Sitesi Yapımı

Dijital alanda ticaret sunduğu için e-ticaretin en önemli noktalarının başında e-ticaret sitesi yaptır gelmektedir. E-ticaret sitesi ne kadar başarılı ve profesyonel olursa sizin de müşterilerinize hitap etme ve alışveriş oranlarınızı arttırma başarısı o kadar artacaktır. Çünkü başarılı bir e-ticaret sitesi müşterilere güven vermenin ötesinde aynı zamanda marka kimliğinizi yansıtan bir alandır. Bunun yanında e-ticaret sitesinin müşteriler nezdinde bazı beklentileri karşılaması gerekir:

 • Kolay kullanım sunan arayüze sahip olması
 • Ürünlerin kolay şekilde bulunması ve net olarak anlaşılması
 • Müşterilerin işlemlerini yapabilmelerini sağlayan panele sahip olması
 • Kesintisiz ve sorunsuz çalışması
 • Ödeme için güvenlik sunması ve aksama yaşamaması

Gibi etmenler e-ticaret sitesi nasıl kurulur sorusuna temel yaklaşımlar olarak ele alınabilir. Bu noktaların hayata geçirilmesi ise ancak profesyonel bir yaklaşım ile mümkün olabilecektir. The Medya olarak e-ticarete adım atarken yanınızda oluyor ve doğru sonuçlar almanız için yardım sağlıyoruz.

Profesyonel E-Ticaret Çözümleri

E-ticaret projenizin gerçeğe dönüşmesi için öncelikli olarak rakip analizi gibi analizler yapılmakta, böylece markanız ve rekabet edeceği alan için en iyi e-ticaret altyapıları bulunmaktadır. Özel olarak yazılan kod ve tasarımlar ile birlikte e-ticaret siteniz istediğiniz şekilde hayata geçirilmektedir. Bu noktada sadece kendi istekleriniz değil aynı zamanda sektörel olarak web sitenizin daha iyi olması için kendimizin de önemli katkıları olmaktadır.

Web sitenizin tasarımının ve işleyişinin belirlenmesi sonrasında kullanıcı deneyimleri ve testler ile birlikte yayına kısa sürede alınmaktadır. Sonraki aşamalarda web sitenizi nasıl yöneteceğiniz gibi konularda da destek sağlıyoruz.

Bir bütün olarak e-ticareti ele aldığımız için e-ticaret çözümleri için küçük işletmelerden büyük işletmelere kadar her ölçekteki işletmeye doğru çözümler sağlıyoruz. Sadece web sitenizin kurulması değil, potansiyel müşterilere nasıl ulaşacağınız, dijital pazarlama çalışmaları, arama motorlarında üst sıralarda yer almanızı sağlayacak SEO çalışmaları gibi yan çalışmalarımız ile birlikte Kayseri e-ticaret istekleriniz için doğru çözümler üretiyoruz. Böylece e-ticaret alanında geniş kesimlere ulaşırken aynı zamanda sürdürülebilir bir dijital gelecek inşa etmeniz konusunda da size yardım sunuyoruz!

Ücretsiz Teklif Al

Hizmetlerimiz hakkında ihtiyacınıza göre ücretsiz teklifimizi alabilirsiniz.

  Bizimle iletişime Geç
  Merhaba 👋
  Size yardımcı olabilir miyim?