info@themedya.com
0539 724 72 89

Deneyimli Kadro Profesyonel Hizmet

Dinamik, kendini her daim geliştiren ve yenileyen kadromuz ile hayalinizdeki projeleri hayata geçiriyoruz.

Markanızı Yükseğe Taşıyın!

İnovatif stratejilerimiz ve yaratıcı çözümlerimizle, markanızın potansiyelini maksimize edin. Hedef kitlenize ulaşmak, pazarda öne çıkmak ve sınırları aşmak için bize ulaşın. Sizin için mümkün olanın sınırlarını zorlayalım.

The Medya Dijital Medya Ajansı

2017 yılında Kayseri'de yeşermiş bir startup olarak yola çıkan Themedya Ajans, 'Yeni Nesil Dijital Medya Ajansı' vizyonuyla Türkiye ve dünya pazarlarında adından söz ettirmeye devam ediyor. Yazılım, Web Tasarım, Grafik Tasarım, E-ticaret Çözümleri, Mobil Uygulama, SEO, Sosyal Medya Yönetimi, Reklam Yönetimi gibi geniş bir yelpazede hizmet sunmaktadır.

Yazılım alanında, hem kurumsal hem de butik projelerde başarılı bir şekilde imza atan Themedya Ajans, uçtan uca çözümler ve kolay entegrasyon yapılarıyla müşteri ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Google aramalarında üst sıralarda çıkma ve görünürlük kazanma konusundaki önemine binaen, SEO alanındaki uzmanlığı ile müşterilerine katma değer sağlamaktadır.

E-ticaret konusundaki deneyim ve sunduğu özelliklerle, müşterilerine uzun yıllara dayanan birikimi ile danışmanlık hizmeti sunan ajansımız, Grafik Tasarım, Reklam Yönetimi ve Sosyal Medya Yönetimi alanlarında da etkili çözümler üretmektedir.

Dinamik, sürekli gelişen ve yenilenen kadromuzla, hayalinizdeki projeleri hayata geçirmek için buradayız. Themedya Ajans ile dijital dünyada fark yaratın!"

Dinamik, kendini her daim geliştiren ve yenileyen kadromuz ile hayalinizdeki projeleri hayata geçiriyoruz.

Hayri ÖZBÜLBÜL
Hayri ÖZBÜLBÜL

Kurucu Ortak

Yazılım Geliştirme Uzmanı

İbrahim Buğra TANRIÖVEN
İbrahim Buğra TANRIÖVEN

Kurucu Ortak

Dijital Pazarlama Uzmanı

Ücretsiz Teklif Al

Hizmetlerimiz hakkında ihtiyacınıza göre ücretsiz teklifimizi alabilirsiniz.

    Bizimle iletişime Geç
    Merhaba 👋
    Size yardımcı olabilir miyim?