Web Tasarım

Web Tasarım

Web site tasarım hizmeti, dijital ortamda varlık göstermek isteyen hemen her marka için mutlaka ihtiyaç duyulan hizmetlerden bir tanesi olarak görülmektedir. Dijital vitrin olarak değerlendirilen web sitesi sıra dışı bir tasarım ile birlikte dikkat çeker. Bu çerçevede amaç hedef kitleyi cezbederek marka ile bir bağ kurulmasını sağlamaktır.

Web tasarım, internet sitesi tasarımında tüm detayları pratik bir şekilde ortaya koymaya yarayan bir meslek koludur. Web tasarımcıları, ortaya kaliteli ve kullanışlı bir ürün çıkarmak için farklı kaynaklardan ilham alır. Web tasarım uzmanı olarak kullanışlı siteler tasarlamak ve bunları sürekli olarak güncel tutmak oldukça önemlidir. Bu noktada meslek elemanları ile birlikte verdiğimiz web tasarımı hizmeti sayesinde markanız ve işletmeniz için en uygun tasarım hizmetini sağlamaktayız.

Web Tasarım Nedir?

Web tasarımı konusunda faydalanılması gereken bilgilerden ilki ne olduğudur. Web tasarım, sitelerin kullanışlı bir şekilde tasarlanarak ziyaretçilerin aradığını kolaylıkla bulmasını sağlayan bir köprü görevi görmektedir. İşletmenizi, hizmetlerinizi, ürünlerinizi ve markanızı yansıtan farklı tasarımların bir arada bulunduğu birkaç sayfa yerine; bir bütünün parçaları olan ve sizi yansıtan bir web sitesine sahip olmak daha gösterişlidir. Bunu da web tasarımı ile en kaliteli sonuçları ortaya koyarak çıkarmak mümkündür.

Web Tasarımı Neleri Kapsar?

Web tasarımı, her işletmenin ya da markanın kendine uygun konseptleri dikkate alınarak ortaya konulmaktadır. Bu noktada verilen hizmete bakılarak tasarım noktasında belirli kararlar verilir. Markaların bu noktadaki istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda bünyemizde yer alan web tasarımcılarımız sayesinde özgün fikirler ile orijinal web içerikleri sunmak mümkündür.

Web tasarımı içerisinde:

Şirket ya da şahıs sayfaları tasarımı,

Site içerisinde yer alan sayfaları konsepte göre tasarlamak,

Tasarlanan web sayfalarının güncelliğini korumak,

Yeni teknoloji ve trendleri takip etmek,

Görsel tasarımı yapmak,

Sosyal medya içerik tasarımı yapmak

gibi pek çok farklı kol bulunmaktadır.

Alternatif Web Site Tasarımı Seçenekleri

Tasarım konusunda kusursuz alternatiflerden faydalanmak mümkün olsa da web sitesi tasarımı talep eden pek çok kimse için nasıl bir tercihte bulunulacağı soru işareti taşır. Bu çerçevede tasarım hizmetlerinden faydalanmak istendiğinde aşağıdaki çözümlerden biriyle kaliteli sonuçlara ulaşmak mümkündür. İşte başarılı web sitesi tasarım alternatifleri!

Kurumsal Web Sitesi Tasarımı

Web sitesi alternatiflerinden faydalanmak istediğinizde kurumsal bir yaklaşım benimsemek istiyor olabilirsiniz. Bu durumda hem kaliteli hem de görsel anlamda ilgi çekici alternatiflere kapı aralayabilirsiniz. Genellikle markalar tarafından tercih edilen bir seçenek olan kurumsal web sitesi ile ilgili ihtiyaçlarınıza cevap verebilirsiniz. Kalite ve kusursuzluk odaklı bir çözümle ihtiyaçlarınızı karşılamak mümkün olacak.

Bireysel Web Sitesi Tasarımı

Bireylerin web sitesine sahip olmak istedikleri durumlarda web sitesi tasarımı farklı bir noktaya evrilmektedir. Kişisel blog ya da sayfa olarak da düşünülebilecek olan web tasarım çözümlerini dikkate alarak bir tercihte bulunabileceğinizi unutmamalısınız. Özellikle de kalite odaklı bir çözüm sunulmak istendiğinde bireysel web tasarım ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

Web Sitesi Tasarımında Dikkat Edilmesi Gereken Unsurlar

Web sitesi tasarımında dikkat edilmesi bazı temel unsurlar vardır. Bunlar genel olarak aşağıdaki gibidir.

Anlaşılır Bir Tasarım

Anlaşılır bir web sitesi, web tasarımın en temel unsurudur. Bu noktada ana sayfada ve diğer kategorilerde yer alan tüm tasarımın anlaşılır bir yapıda olması gerekmektedir. Bilgiler, metinler, fotoğraf ve grafiklerin hepsi amacına uygun bir şekilde sade, net ve anlaşılır yapıda olmalıdır.

Mobil Tasarım Dikkat Edin

Dünya genelinde mobil cihazların kullanımı son derece yaygındır. İnternete erişim sağlayan bireylerin sayısı 5 milyardan fazladır. Dünya genelinde web aramalarının da %60-70 oranında kullanıma sahip olduğunu ifade edebiliriz. Bu nedenle mobil tasarıma sahip olan web sitesi tasarımları yapılmalıdır.

Alan Adınızı Doğru Seçin

Web siteniz için doğru bir domain seçimi yapılması çok önemlidir. Arama motorlarının önem verdiği kelimeleri seçmeniz gerekmektedir. Anahtar kelimenizi doğru uzantılı bir şekilde kullanarak son derece profesyonel bir web sitesine sahip olabilirsiniz.

Web tasarım hizmetleri konusunda ayrıcalıklarla dolu seçenekleri tercih etmek mi istiyorsunuz? O halde yapmanız gereken sadece bizimle iletişime geçerek size uygun bir yaklaşıma kapı aralamak olmalı. Hem kalite hem de uygun fiyatla size özel seçenekler sunuyoruz!

Web Tasarımda Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Web tasarımında öğrenilmesi gereken belli başlı temel programlama dilleri bulunmaktadır. Sizin için en uygun olan programlama metodlarıyla kaliteli sonuçlar ortaya çıkardığımız pek çok uygulama içerisinde dikkat ettiğimiz en önemli nokta hem yazılım dillerine hem de tasarım programlarına önemli ölçüde hakim olmaktır. Zira ikisi birbirinden ayrı düşünülemeyen parçalar olarak web sitelerinin temelini oluşturmaktadır.

Daha Fazlası için:

Themedya.com

Web Tasarım

Web site tasarım hizmeti, dijital ortamda varlık göstermek isteyen hemen her mar..

E-Ticaret Sitesi E-Ticaret Danışmanlığı

E-ticaret sitesi danışmanlığı, online mağazacılık anl..

Facebook İnstagram Reklam Yönetimi

Sosyal medya platformları, günümüzde reklamc..

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya yönetimi bütün sosyal platformlar..

Arama Motoru Optimizasyonu - SEO

Sonuç alan bir SEO stratejisini planlamak, yür&uu..

Dijital Marka Yönetimi

Dijital marka yönetimi

Yazılım Geliştirme

Yazılım geliştirme

Ürün Katalog Çekimi

Gelişen dünyada ticaret ve ürün pazarlama iş..

Video - Prodüksiyon

Günümüzde dijital ortamda insanlar, videolara ..

Kayseri Web Tasarım

Dijitalleşmenin artması, web tasarım ve yazılım sekt&oum..

Web Site SEO Optimizasyonu

Web sitenizin Google'da üst sıralarda yer alması, ..