Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Kayseri Web Tasarım

Sosyal Medya Danışmanlığı

Kayseri Sosyal Medya Yönetimi

Kayseri E-ticaret Yazılım & Danışmanlık

Kayseri Reklam Ajansı

Kayseri Web Tasarım

Sosyal Medya Danışmanlığı

Kayseri Sosyal Medya Yönetimi

Kayseri E-ticaret Yazılım & Danışmanlık

Kayseri Reklam Ajansı


Web Tasarım

Web site tasarım hizmeti, dijital ortamda varlık göstermek isteyen hemen her marka için mutlaka ihtiyaç duyulan hizmetlerden bir tanesi olarak görülmektedir. Dijital vitrin olarak değerlendirilen web sitesi sıra dışı bir tasarım ile birlikte dikkat çeker. Bu çerçevede amaç hedef kitleyi cezbederek marka ile bir bağ kurulmasını sağlamaktır.


E-Ticaret Sitesi E-Ticaret Danışmanlığı

E-ticaret sitesi danışmanlığı, online mağazacılık anlayışının yaygınlaşmaya başlamasıyla gündeme gelen hizmetlerden bir tanesi. Mağazasını dijitale taşımak isteyen markaların hemen hepsinin bir seçenek olarak tercih ettiği e-ticaret danışmanlığı konusunda nasıl hareket edeceğinizi bilmiyor olabilirsiniz. Sizin için hazırladığımız bu rehberde elektronik ticaret danışmanı tercih etmenin artı yönlerini değe


Facebook İnstagram Reklam Yönetimi

Sosyal medya platformları, günümüzde reklamcılık sektöründe önemli bir rol oynamaktadırlar. Facebook ve Instagram reklamları da en çok tercih edilen reklamcılık yöntemlerinin başında gelmektedir. Bizler de sizler için Facebook ve Instagram reklam yönetimi hizmeti sunmaktayız.


Sosyal Medya Yönetimi

Profesyonel sosyal medya yönetimi hizmetimiz sayesinde kurum kültürünüze en uygun sosyal medya yönetimi stratejilerini ve ilgili içerikleri planlayarak gündemden geri kalmamanızı hedefliyoruz.


Arama Motoru Optimizasyonu - SEO

Sonuç alan bir SEO stratejisini planlamak, yürütmek ve hassaslaştırmak her zamankinden daha zor. Bloglamanın ve ara sıra yapılan reklam kampanyasının sizi Google arama sonuçlarının ön sayfasına çıkarabileceği günler geride kaldı.


Dijital Marka Yönetimi

Dijital marka yönetimi, markanızın kurumsal kimliğini dijital platformlara taşıma noktasında doğru stratejiler izlenerek mümkündür. Dijital marka yönetiminde bir markanın dijital kanallarını doğru bir şekilde yönetmek esastır.


Yazılım Geliştirme

Yazılım geliştirme oldukça önemli iki kurala dayanır uygulama geliştirme ve sistem geliştirme olarak ikiye ayrılan bu kol, dilediğiniz uygulamanın ya da sistemin şu anki durumundan daha iyi konuma getirilmesini sağlar.


Ürün Katalog Çekimi

Gelişen dünyada ticaret ve ürün pazarlama işlemleri genellikle dijital ortamda gerçekleşmektedir. Bundan dolayı markalar, sundukları ürünlerin görsellerini internette de yayınlamak durumunda kalıyorlar. Bu noktada ürün ve katalog çekimi büyük önem taşımaktadır. Birçok kişi ürün ve katalog çekim işlemlerinin kolay olacağını düşünmektedir. Fakat başar


Video - Prodüksiyon

Günümüzde dijital ortamda insanlar, videolara yoğun ilgi gösteriyorlar. Videolar hem içerik bakımından hem de kolay erişilebilir olmalarıyla her geçen gün popüler hale geliyorlar. Bundan dolayı internet ortamında varlık göstermek isteyen kişiler, video çekerek faaliyet göstermeye çalışıyorlar. Bu noktada bizler de sizler için video çekim ve prodüksiyon destek hizmeti su


Kayseri Web Tasarım

Dijitalleşmenin artması, web tasarım ve yazılım sektörüne olan ilgiyi arttırmıştır. Günümüzde internet ortamında kişisel sitelerden e-ticaret sitelerine kadar çok sayıda internet sitesi yer almaktadır. Bunun yanı sıra bu sitelerde ve teknolojik cihazlarda da çeşitli yazılımlar mevcuttur. Birçok kişi, web tasarım ve yazılım konusunda zorluk yaşayabiliyor. Bundan dolayı bizler de Kayseri başta olmak


Web Site SEO Optimizasyonu

Web sitenizin Google'da üst sıralarda yer alması, işletmeniz için büyük bir önem taşır. İnternet kullanıcıları arama motorlarında yaptıkları aramalarda genellikle ilk sayfadaki sonuçları inceleyerek aradıkları bilgiye erişirler. Bu nedenle, web sitenizin Google'da üst sıralarda yer alması, potansiyel müşterilerinize daha kolay ulaşmanızı sağlar.

KALİTEMİZ

Fikir ve Analiz Toplama

İşe başlama kararının resmileşmesiyle birlikte, müşteri tarafından belirlenen teknik şartlar ve isterlerin paylaşıldığı, projenin daha detaylıca ele alındığı bir toplantı yapılır. Alınan kararlara uygun olarak asıl proje planı hazırlanır ve çevrimiçi (online) olarak yönetilir.

Tasarım ve Geliştirme

Bu süreç içinde iletişim tasarımı ve yazılım tasarımı paralel olarak yürütülür. Hazır çerçeve yazılıma ilave olarak belirlenmiş isterlerin netleşmesi için gerekli olacak diyagram ve algoritmaların oluşturulması ile kullanıcı arayüz tasarımları bu süreç içinde tamamlanır.

Test & Başlama

Müşteri ile birlikte çevrimiçi (online) ortamda iş kontrol edilir. Sunucu bağlantı bilgileri alınarak uzaktan erişimle yüklenen uygulama çalıştırılır. Hata ayıklama amaçlı test yapılır. Olası sorunlara karşı gerekli uyarılar yapılarak iş teslim edilir.

Kayseri Medya Ajansı

Fiyat Teklifi