Biz Kimiz?

Biz Kimiz?

Themedya Creative Dijital Medya Ajansı 

"Yeni Nesil Dijital Medya Ajansı" prensibi ile 2017 yılında bir startup olarak başlayan Themedya Creative Kayseri'den başlayarak Türkiye ve yurt dışı pazarında sektörün ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor. 

Yazılım, Web Tasarım, Grafik Tasarım, E-Ticaret Sistemleri ve Danışmanlık Hizmeti, Mobil Uygulama Tasarımı & Mobil Uygulama Yazılımı, SEO, SEM, PR, Reklam Kampanyası, Fotoğraf/Video Çekimi, Ürün Kataloğu ve Sosyal Medya Yönetimi alanlarında hizmet vermektedir.

Yazılım alanında; Kurumsal ve Butik proje sınıflarında birçok işe imza attık. Uçtan uca çözümler ve kolay entegrasyon yapıları ile ihtiyaçların giderilmesi üzerine çalışmalar sağlamaktayız.

Google aramalarında üst sıralarda çıkmak ve görünür olmak çok önemlidir, SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) ve SEM (Arama Motoru Pazarlaması) çalışmaları yapıyoruz. Müşterilerimizin Google'da üst sıralarda yer alması noktasında birçok başarılı iş gerçekleştirdik.

E-Ticaret alanında sunduğumuz çok sayıda özellik ve uzun yıllardır edindiğimiz tecrübeler ile danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Grafik Tasarım, Reklam, PR ve Sosyal Medya Yönetimi yapmaktayız.

Dinamik, kendini her daim geliştiren ve yenileyen kadromuz ile hayalinizdeki projeleri hayata geçiriyoruz.

 

Mutlu Müşteri

230

Başarılı Proje

90

Başlanan Proje

160

Yıl Tecrübe

5